SERWIS

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEGO SERWISU?

 

Serwis firmy Las24.pl lasogród jest serwisem, który bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży ogrodniczej oraz leśnej z zakresu silników dwusuwowych oraz czterosuwowych i ich osprzętu. Naszą główną domeną oraz atutem jest wykwalifikowana kadra, która składa się z czterech mechaników i dwóch pomocników. Wszyscy nasi serwisanci na bieżąco podwyższają swoje umiejętności w zakresie napraw maszyn odbywając cykliczne autoryzowane szkolenia. Naprawy maszyn w naszym serwisie odbywaja się z użyciem wyłącznie oryginalnych części. Nad pracą mechaników codziennie czuwa manager serwisu oraz mistrz serwisu, którzy sprawnie zarządzają zleceniami oraz pracą mechaników, a także służą fachowym doractwem dla personelu w zakresie naprawy maszyn zgodnie ze sztuką mechaniki. Codzienne kontrole jakości wydawanych Klientom naprawionych maszyn, sprawiają, że Klienci otrzymują swoje maszyny w należytym sprawnym stanie, odpowiednio zakonserwowane i od razu gotowe do pracy.

Każdy z mechaników ma przydzielone w pełni wyposażone w specjalistyczne narzędzia stoły warsztatowe, co powodują większą ergonomię pracy oraz przepustowość serwisowanych maszyn. Po każdorazowym wykonaniu zlecenia każda maszyna jest czyszczona odpowiednimi detergentami rozpuszczającymi brud wynikający z pracy w ciężkich warunkach oraz przeprowadzany jest test pracy urządzenia.

Naszą pracę wspomaga flota aut dostawczych oraz auto z windą samozaładowczą co pozwala naszemu kierowcy odbierać bezpośrednio spod domu oraz Państwa firm urządzenia unieruchomione. Warto też zaznaczyć, że na każdą naprawę wykonaną w naszym serwisie otrzymujecie Państwo roczną gwarancję na usługę oraz na wymienione części. W pełni wyposażone zaplecze naszego serwis pozwala nam na diagnozę oraz naprawę najcięższych przypadków uszkodzeń wynikających z nabytych usterek.

 

 

Od ponad 15 lat prowadzimy serwis poniższych marek:

Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne takich marek jak:

Husqvarna, Partner, Mcculloch, Gardena, Flymo, B$S, Jonsered, Klippo, Cedrus, MTD, Cup Cadet, Wolf Garten, Hecht, Loncin, Simplicity, Weibang.

Naprawy pogwarancyjne takich marek:

Stihl, Stiga, Viking, Kawasaki, Honda, Kubota, Toro.